You are now being logged in using your Facebook credentials

Dobro došli, gost
Username: Password: Zapamti me

TEMA: Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40895

• Pesoholichar
  • Pesoholichar's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 99
  • Thank you received: 16
E tako se to radi, sada je sve lepo objasnjeno. :) Ja nemam iskustva sa radom na patch-evima za fifu jer sam ceo zivot igrao PES, a sad samo od 14.ice poceo fifu, ali ako vam trebaju neke ideje kako da se izorganizuje sajt ili patch ili nesto, mogu da vam pomognem. :)
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40896

• Filip
  • Filip's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Osnivac
  • КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
  • Poruka: 1247
  • Thank you received: 3825
marqinhos napisao/la:
Hvala bogu da neko napise nesto konkretno napokon! :tri:
I koliko ocekujes da ce trebati vremena da se sve sredi?

Ciljam da se sve to zavrsi do nedelju uvece i da se prva verzija postavi na stranici.. do sinoc sam radio na testiranje i podesavanje fajlova (ovo je jako slozen posao posto db i graphic fajlove se preuzimaju sa jednog windows i FIFA 14 sistema na drugom, pa je bitno da sve bude lepo sredjeno i postavljeno da bi patch bez vecih bagova funkcionisao na sistemimu hiljade clanova/downloads)

Trebacu tu jos neke fajlove da sredim i podesim, ali globalno verujme da cu uspeti to sve da sredim do/u nedelju.. :)
FIFA SERBIA ONLINE
wwww.fifaserbia.com
[F
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40897

• Filip
  • Filip's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Osnivac
  • КОСОВО ЈЕ СРБИЈА
  • Poruka: 1247
  • Thank you received: 3825
Pesoholichar napisao/la:
E .... ali ako vam trebaju neke ideje kako da se izorganizuje sajt ili patch ili nesto, mogu da vam pomognem. :)

Ko ima ideje/predloge moze da otvori topic ovde: www.serbia-football.com/index.php/forum1/zajednica

Imam dosta ideja kako FSO jos da zazivi, samo vremenski sam tanak :) Takodje i Mitke dosta radi..

Tako da ako ima vas koji imate vise vremena i imaju super ideju i zelju (i strpljenje) da organizuju, nek se jave pa da vidimo..

Inace u projekciji je veliki online gaming portal, FSO kladionica (for fun) i EvroGol takmicenje.. To bi hteo da zazivi pored dodatke koje pravimo.. :)
FIFA SERBIA ONLINE
wwww.fifaserbia.com
[F
Poslednja izmena: pre 4 godina 6 meseci od Filip.
Tema je zaključana.
Zahvalnici: Pesoholichar, Џони

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40898

• marqinhos
  • marqinhos's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 21
  • Thank you received: 5
Jel ce te izbaciti v1 samo sa JSL pa onda v2? Kako ste planirali to? :)
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40899

• Kuzi1989
  • Kuzi1989's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 22
  • Thank you received: 10
Eto, kakav je problem da se ovako lepo sve objasni... Izazvao sam neke burne reaksije, ali se isplatilo... :D NAdam se da ste shvatili da se ne radi ovde o mom strpljenju, vec o vasem odnosu prema clanovima foruma, koji se vidno popravio i slozicete se da je ovako sve mnogo lakse... Nije bio nikakav problem da kazete da ce izaci 25. Septembra... Ali ne mozete napusavati clanove... morate ih postovati, jer bez njih sve sto radite nema smisla... pozdrav
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40900

• shomi
  • shomi's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 37
  • Thank you received: 2555
@kuzi sine kad bude dosao dan kada treba da izadje pec, a nekim slucajem ne bude izasao, ti i ostali kao ti cete kenjati i smarati sa debilnim porukama kao do sada. nemoj da smaras i ovde glumis neko ludilo kao ko je kriv itd, nego recima svetislava pesica, sedi tu di si, jer ni za di si nisi.
Poslednja izmena: pre 4 godina 6 meseci od shomi.
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40906

• djurodjuka1
  • djurodjuka1's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Pocetnik
  • Poruka: 41
  • Thank you received: 2
Danas je nedelja, nadam se da ce danas izac pec, sjedim ispred kompa i cekam, nadam se da je Filip od povjerenja :kolo:
Tema je zaključana.

Jelen Super Liga 14 Patch by FSO Team pre 4 godina 6 meseci #40907

• Џони
  • Џони's Avatar
  • VAN MREŽE
  • Aktivan clan
  • Poruka: 102
  • Thank you received: 20
djurodjuka1 napisao/la:
Danas je nedelja, nadam se da ce danas izac pec, sjedim ispred kompa i cekam, nadam se da je Filip od povjerenja :kolo:
ne trebas da budes ljut i ako ne izadje,znas na kojim se radovima radi,mozda ne ispadne sve ok,pa da decko nije u stanju da izbaci (ne svojom krivicom,nesto jace i od njega,neki bag npr),da treba nesto da se ispravi,dobjasnio je dokle je doslo i sad cekamo da njegova umetnost dodje do izrazaja... znamo da smo na kraju i da je pitanje dana... ja sam siguran sad da jeste :tri: :kolo:
Poslednja izmena: pre 4 godina 6 meseci od Џони.
Tema je zaključana.
Time to create page: 0.177 seconds